NOVA edukacyjna Układanka drewniana z pinezkami- zwierzęta w parku


Krótki opis:

Układanka zawiera drewnianą tablicę z kształtami zwierzątek oraz zwierzątkami do uzupełniania.


Kod produktu:

6833A_4481

Wiekod 18 miesiąca
Wymiary40 x 30 x 2 cm
Indeks:6833A_4481

CENA:

39,90 zł brutto.

Wysyłka w 24 godziny
Dostępność: oczekiwanie na dostawę
 • Zapytaj o produkt
 • Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

  NOVA edukacyjna Układanka drewniana z pinezkami- zwierzęta w parku

  NOVA edukacyjna Układanka drewniana z pinezkami- zwierzęta w parku

  Układanka zawiera drewnianą tablicę z kształtami zwierzątek oraz zwierzątkami do uzupełniania.

  Wypełnij wszystkie poniższe pola:

  * Wymagane pola.

  Producent:

  Układanka drewniana z pinezkami- Zwierzęta w parku

  Układanka zawiera drewnianą tablicę z kształtami zwierzątek oraz zwierzątkami do uzupełniania. Zabawka pomaga dziecku poznawać zwierzęta, opisywać czynności przedstawione na rysunku.

  Zabawa klockami wspomaga:

  •  rozwój wyobraźni i umiejętność kojarzenia
  •  zdolności manualne
  •  pamięć wzrokową
  •  naukę zachowań społecznych przez wspólna zabawę.

  Produkt jest oczywiście nowy i fabrycznie zapakowany. Dowód zakupu dołączamy do każdej zakupionej zabawki.

  Wiekod 18 miesiąca
  Wymiary40 x 30 x 2 cm

  Wiek dziecka: Od 2 lat Producent: Simba Dostawa: 24 godziny Wymiary: Przesyłka: mała paczka

  54,00 zł

  Rewelacyjna Drewniana układanka Playme ze zwierzętami składa się z planszy, na której w odpowiednich miejscach należy umieścić zwierzątka.

  39,00 zł

  Proponujemy Państwu drewnianą układankę ze zwierzątkami. Dziecko bawiąc się układanką dopasowuje elementy do pustych miejsc a ułatwione jest to dzięki specjalnym uchwytom.

  11,00 zł

  Układanka przedstawia historię piratów , którzy płynąc na pirackim kutrze próbują dotrzeć do jaskini w której został ukryty skarb .

  19,00 zł

  Bajecznie kolorowe i estetycznie wykonane klocki zachęcą każdego malucha do zabawy. Kupując ten produkt masz pewność, że produkt będzie starannie wykonany i bezpieczny dla Twojego dziecka.

  14,90 zł

  Wspaniała gra zręcznościowa "WĘDKARZ DUŻY" Zadaniem dziecka jest wyłowienie wszystkich rybek za pomocą magnetycznej wędki.

  11,00 zł

  Tradycyjna gra domino składa się z obrazków przedstawiających pojazdy, statki i samoloty.

  13,00 zł

  Układanka drewniana sprawi że dzięki niej twoje dziecko będzie mogło bliżej poznać popularne zwięrzęta.

  26,65 zł

  Układanka składa się z 27 elementów - puzzli - dla każdej cyferki po 3. Dziecko składając razem dwie cyferki oraz wynik uczy się wykonywać proste działania na liczbach.

  9,90 zł

  Układanka zawiera drewnianą tablicę z kształtami bohaterów bajki PLANES oraz postaci do uzupełniania.

  12,00 zł

  Układanka zawiera drewnianą tablicę z kształtami zwierzątek oraz zwierzątkami do uzupełniania.

  39,90 zł

  Układanka zawiera drewnianą tablicę z kształtami bohaterów bajki Kubuś Puchatek oraz postaci do uzupełniania. Zabawka pomaga dziecku poznawać kształty wraz z ulubionymi bohaterami bajki Disney.

  12,00 zł

  Bajecznie kolorowe i estetycznie wykonane kolcki zachęcą każdego malucha do zabawy. Kupując ten produkt masz pewność, że produkt będzie starannie wykonany i bezpieczny dla Twojego dziecka.

  15,00 zł

  Gra straż pożarna myszek już jest! Kto pomoże ugasić pożar? Wyciągnij z domku czerwone, pomarańczowe oraz żółte kuleczki i wciągnij niebieskie! Świetna zabawa! Labirynt magnetyczny straż pożarna to drewniana plansza.

  84,00 zł

  Firma Eichhorn przygotowała dla maleńkich rączek. Rozwój dziecka połączony z fantastyczną zabawą! Zabawki są bardzo starannie wykończone oraz poddane odpowiedniej obróbce, tak aby spełniały najwyższe wymogi bezpieczeństwa.

  19,00 zł

  Tradycyjna zabawka - kolorowe klocki drewniane  w atrakcyjnym i praktycznym wydaniu niemieckiej firmy Eichhorn. Atrakcyjne kolory i różnorodność kształtów pozwolą Twojemu dziecku na rozwinięcie skrzydeł fantazji.

  49,00 zł 53,00 zł

  Eichhorn Princess zapamiętywanka to gra przeznaczona dla dzieci, ich bliskich, przyjaciół i kolegów. Przy jej pomocy dzieci ćwiczą swoją pamięć i umiejętność skupienia.

  22,96 zł

  Atrakcyjne kolory i różnorodność kształtów pozwolą Twojemu dziecku na rozwinięcie skrzydeł fantazji. Drewniane zabawki firmy Eichhorn to bezpieczne i ekologiczne produkty, które posłużą Twoim dzieciom przez wiele lat.

  96,00 zł

  Drewniana arka ze zwierzątkami marki Eichhorn to zestaw, który składa się z 21 elementów. W łodzi znajdują się otwory do których należy dopasować figurki zwierząt przez co dziecko ćwiczy umiejętność koncentracji. Arka zabiera na swój pokład 14 figurek zwierząt i 2 figurki ludzi

  89,00 zł

  Masza i Niedźwiedź to animowany serial, który nawiązuje do popularnej rosyjskiej bajki ludowej opowiadającej o wspólnym życiu zagubionej w lesie niesfornej dziewczynki Maszy i niedźwiedzia w jego leśnym domku.

  27,00 zł

  Produkty Eichhorn to zabawki dla najmłodszych, niezwykle bezpieczne i pozytywnie wpływające na rozwój każdego dziecka. Kreatywne zabawki firmy Eichhorn oferują wspaniałe możliwości rozwoju zarówno wzrokowego jak i manualnego.

  14,00 zł

  Klocki drewniane były od dawna ulubioną zabawą dla dzieci, a szczególnie klocki z których mogą godzinami bawić się. Drewniane zabawki są naturalnym i przyjaznym dla dziecka produktem, a klocki z drewna są bardzo trwałe i odporne na dziecięce różne pomysły.

  21,00 zł

  Układanka drewniana domino w skrzynce. Tradycyjna gra domino składa się z obrazków przedstawiających pojazdy, statki i samoloty. Nauka przez zabawę.

  13,00 zł

  Układanka drewniana sprawi że dzięki niej twoje dziecko będzie mogło bliżej poznać brązowe misie. Rewelacyjna układanka wykonana z drewna. Zestaw to pudełeczko oraz drewniane klocki z wizerunkiem ulubionych misiaków.

  16,00 zł

  Proponujemy Państwu drewnianą układankę ze zwierzątkami. Dziecko bawiąc się układanką dopasowuje elementy do pustych miejsc a ułatwione jest to dzięki specjalnym uchwytom. Układanki wykonane są z naturalnego drewna.

  11,00 zł 15,72 zł -30%

  Drewniane zabawki są świetną alternatywą dla zabawek plastikowych. Wykonane z naturalnych surowców, trwałe, bezpieczne dla dziecka i nieszkodliwe dla środowiska.

  33,00 zł

  Wspaniała zabawka dla maluchów. Nie wymaga żadnych baterii. Dzięki swej prostocie pobudzi wyobraźnie twojego dziecka oraz zapewni świetną zabawę przez długi czas.

  17,00 zł

  Rewelacyjna Drewniana układanka ze zwierzętami składa się z planszy na której w odpowiednich miejscach należy umieścić zwierzątka.

  33,00 zł

  Puzzle składają się z 4 plansz przedstawiających 4 pojazdy: wóz strażacki, szkolny autobus, pociąg oraz samolot.

  12,00 zł

  Rewelacyjna układanka wykonana z drewna. Składa się z 4 plansz przedstawiających zwierzęta: konie, koty, psy i zajączki.

  12,00 zł

  Top