Układanka drewniana domino samochody NOVA


Krótki opis:

Tradycyjna gra domino składa się z obrazków przedstawiających pojazdy, statki i samoloty.


Kod produktu:

4372A

Wiekod 3 lat
Wymiaryopak. 19 x 10 x 5 cm
Indeks:4372A

CENA:

13,00 zł brutto.

Wysyłka w 24 godziny
Dostępność: średnia
 • Zapytaj o produkt
 • Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

  Układanka drewniana domino samochody NOVA

  Układanka drewniana domino samochody NOVA

  Tradycyjna gra domino składa się z obrazków przedstawiających pojazdy, statki i samoloty.

  Wypełnij wszystkie poniższe pola:

  * Wymagane pola.

  Producent:

  Nauka przez zabawę!

  Tradycyjna gra domino składa się z obrazków przedstawiających pojazdy, statki i samoloty.

  Zabawka wspomaga:
  naukę zachowań społecznych - przez wspólną zabawę,
  rozwój wyobraźni i umiejętności kojarzenia,
  zdolności manualne,
  pamięć wzrokową.

  Kolorowe obrazki zachęcą do zabawy.
  Podczas gry dziecko ćwiczy spostrzegawczość oraz uczy się logicznego myślenia.
  Do zestawu dołączone jest drewniane pudełko z wieczkiem ułatwiająca przechowywanie.
  Zestaw zawiera wysokiej jakości i bardzo estetyczne klocki drewniane.
  Klocki wykonane starannie, krawędzie są delikatnie zaokrąglone.

  Wymiar pudełka: 19 x 10 x 5 cm

  Zalecany wiek: 3+

  Domino Playme wykonane jest z najwyższej jakości drewna, jest bardzo starannie wykończone oraz poddane odpowiedniej obróbce, tak aby spełniało najwyższe wymogi bezpieczeństwa.

  Produkt atestowany.

  Wiekod 3 lat
  Wymiaryopak. 19 x 10 x 5 cm

  Wiek dziecka: Od 2 lat Producent: Simba Dostawa: 24 godziny Wymiary: Przesyłka: mała paczka

  54,00 zł

  Rewelacyjna Drewniana układanka Playme ze zwierzętami składa się z planszy, na której w odpowiednich miejscach należy umieścić zwierzątka.

  39,00 zł

  Proponujemy Państwu drewnianą układankę ze zwierzątkami. Dziecko bawiąc się układanką dopasowuje elementy do pustych miejsc a ułatwione jest to dzięki specjalnym uchwytom.

  11,00 zł

  Układanka przedstawia historię piratów , którzy płynąc na pirackim kutrze próbują dotrzeć do jaskini w której został ukryty skarb .

  19,00 zł

  Bajecznie kolorowe i estetycznie wykonane klocki zachęcą każdego malucha do zabawy. Kupując ten produkt masz pewność, że produkt będzie starannie wykonany i bezpieczny dla Twojego dziecka.

  14,90 zł

  Wspaniała gra zręcznościowa "WĘDKARZ DUŻY" Zadaniem dziecka jest wyłowienie wszystkich rybek za pomocą magnetycznej wędki.

  11,00 zł

  Tradycyjna gra domino składa się z obrazków przedstawiających pojazdy, statki i samoloty.

  13,00 zł

  Układanka drewniana sprawi że dzięki niej twoje dziecko będzie mogło bliżej poznać popularne zwięrzęta.

  26,65 zł

  Układanka składa się z 27 elementów - puzzli - dla każdej cyferki po 3. Dziecko składając razem dwie cyferki oraz wynik uczy się wykonywać proste działania na liczbach.

  9,90 zł

  Układanka zawiera drewnianą tablicę z kształtami bohaterów bajki PLANES oraz postaci do uzupełniania.

  12,00 zł

  Układanka zawiera drewnianą tablicę z kształtami zwierzątek oraz zwierzątkami do uzupełniania.

  39,90 zł

  Układanka zawiera drewnianą tablicę z kształtami bohaterów bajki Kubuś Puchatek oraz postaci do uzupełniania. Zabawka pomaga dziecku poznawać kształty wraz z ulubionymi bohaterami bajki Disney.

  12,00 zł

  Bajecznie kolorowe i estetycznie wykonane kolcki zachęcą każdego malucha do zabawy. Kupując ten produkt masz pewność, że produkt będzie starannie wykonany i bezpieczny dla Twojego dziecka.

  15,00 zł

  Gra straż pożarna myszek już jest! Kto pomoże ugasić pożar? Wyciągnij z domku czerwone, pomarańczowe oraz żółte kuleczki i wciągnij niebieskie! Świetna zabawa! Labirynt magnetyczny straż pożarna to drewniana plansza.

  84,00 zł

  Firma Eichhorn przygotowała dla maleńkich rączek. Rozwój dziecka połączony z fantastyczną zabawą! Zabawki są bardzo starannie wykończone oraz poddane odpowiedniej obróbce, tak aby spełniały najwyższe wymogi bezpieczeństwa.

  19,00 zł

  Tradycyjna zabawka - kolorowe klocki drewniane  w atrakcyjnym i praktycznym wydaniu niemieckiej firmy Eichhorn. Atrakcyjne kolory i różnorodność kształtów pozwolą Twojemu dziecku na rozwinięcie skrzydeł fantazji.

  49,00 zł 53,00 zł

  Eichhorn Princess zapamiętywanka to gra przeznaczona dla dzieci, ich bliskich, przyjaciół i kolegów. Przy jej pomocy dzieci ćwiczą swoją pamięć i umiejętność skupienia.

  22,96 zł

  Atrakcyjne kolory i różnorodność kształtów pozwolą Twojemu dziecku na rozwinięcie skrzydeł fantazji. Drewniane zabawki firmy Eichhorn to bezpieczne i ekologiczne produkty, które posłużą Twoim dzieciom przez wiele lat.

  96,00 zł

  Drewniana arka ze zwierzątkami marki Eichhorn to zestaw, który składa się z 21 elementów. W łodzi znajdują się otwory do których należy dopasować figurki zwierząt przez co dziecko ćwiczy umiejętność koncentracji. Arka zabiera na swój pokład 14 figurek zwierząt i 2 figurki ludzi

  89,00 zł

  Masza i Niedźwiedź to animowany serial, który nawiązuje do popularnej rosyjskiej bajki ludowej opowiadającej o wspólnym życiu zagubionej w lesie niesfornej dziewczynki Maszy i niedźwiedzia w jego leśnym domku.

  27,00 zł

  Produkty Eichhorn to zabawki dla najmłodszych, niezwykle bezpieczne i pozytywnie wpływające na rozwój każdego dziecka. Kreatywne zabawki firmy Eichhorn oferują wspaniałe możliwości rozwoju zarówno wzrokowego jak i manualnego.

  14,00 zł

  Klocki drewniane były od dawna ulubioną zabawą dla dzieci, a szczególnie klocki z których mogą godzinami bawić się. Drewniane zabawki są naturalnym i przyjaznym dla dziecka produktem, a klocki z drewna są bardzo trwałe i odporne na dziecięce różne pomysły.

  21,00 zł

  Układanka drewniana domino w skrzynce. Tradycyjna gra domino składa się z obrazków przedstawiających pojazdy, statki i samoloty. Nauka przez zabawę.

  13,00 zł

  Układanka drewniana sprawi że dzięki niej twoje dziecko będzie mogło bliżej poznać brązowe misie. Rewelacyjna układanka wykonana z drewna. Zestaw to pudełeczko oraz drewniane klocki z wizerunkiem ulubionych misiaków.

  16,00 zł

  Proponujemy Państwu drewnianą układankę ze zwierzątkami. Dziecko bawiąc się układanką dopasowuje elementy do pustych miejsc a ułatwione jest to dzięki specjalnym uchwytom. Układanki wykonane są z naturalnego drewna.

  11,00 zł 15,72 zł -30%

  Drewniane zabawki są świetną alternatywą dla zabawek plastikowych. Wykonane z naturalnych surowców, trwałe, bezpieczne dla dziecka i nieszkodliwe dla środowiska.

  33,00 zł

  Rewelacyjna Drewniana układanka ze zwierzętami składa się z planszy na której w odpowiednich miejscach należy umieścić zwierzątka.

  33,00 zł

  Puzzle składają się z 4 plansz przedstawiających 4 pojazdy: wóz strażacki, szkolny autobus, pociąg oraz samolot.

  12,00 zł

  Rewelacyjna układanka wykonana z drewna. Składa się z 4 plansz przedstawiających zwierzęta: konie, koty, psy i zajączki.

  12,00 zł

  Top