VIOLETTA

Jest efektowna, zawsze dobrze ubrana, ma nienaganną fryzurę i doskonale się prezentuje – nic dziwnego, że Violetta jest tak popularna wśród małych dziewczynek w każdym wieku. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór lalek na licencji, które będą doskonałym podarunkiem dla każdej mniejszej czy większej miłośniczki Violetty. Lalki są doskonałej jakości, pochodzą od sprawdzonego producenta i są wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale. Do złudzenia przypominają więc prawdziwą elegancką kobietę. Do wyboru są zarówno zwykłe lalki, jak i bardziej interaktywne, rozmawiające i śpiewające. Lalki dostępne są z różnymi akcesoriami, między innymi z całym mnóstwem ubranek. Lalkę można więc czesać, przebierać i stale zmieniać jej stylizację. Doskonała zabawa gwarantowana zarówno w pojedynkę, jak i w gronie koleżanek. Zapraszamy do zakupu!


Jest 7 produktów.
0 Opinia (e)

Lalka Violetta oczaruje każdą pociechę. Urocza lalka ubrana jest w piękną estradową sukienkę w kolorze różowym.

46,90 PLN
0 Opinia (e)

Lalka Violetta oczaruje każdą pociechę. Urocza lalka ubrana jest w piękną estradową sukienkę w kolorze żółtym.

45,90 PLN

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Piękna blond długowłosa Ludmiła ma obsesję na punkcie swojego wizerunku i pragnie bez przerwy znajdować się w centrum zainteresowania. Potrafi oczarować sowim wdziękiem, ma dobry styl.

28,90 PLN
0 Opinia (e)

Lalka Violetta oczaruje każdą pociechę. Urocza lalka ubrana jest w piękną estradową sukienkę w kolorze fioletowym.

46,90 PLN

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Każda najmłodsza dziewczynka, która oglądała bajkę o księżniczce imieniem Violetta na pewno marzy o takiej lalce z serii Disneya.

19,90 PLN

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Piękna blond włosa Ludmiła ma obsesję na punkcie swojego wizerunku i pragnie bez przerwy znajdować się w centrum zainteresowania.

35,00 PLN

Wiek: od 5 lat

0 Opinia (e)

Elektryczna Gitara Violetta SMOBY zabawka posiada włącznik muzyki ON/OFF. Dodatkowo istnieje mozliwość regulacji tempa - szybki, wolny oraz standardowy jak również urozmaicenie utworów w postaci dodatkowych efektów..

65,90 PLN
Wyświetlono 1 - 7 z 7 produktów