Zabawki na prezent
Wissper Świat Wody Ubranko Krokodyl Kev Simba REKLAMA TV + Brelok Gratis

Kod produktu: 9358372_9358377WIS

Simba Wissper Świat Wody zestaw  figurka aligatora Kev. Przenieś się wraz z Wissper  na szerokie wody oceanów...

39,00 PLN

19,50 PLN

6 klientów kupiło ten produkt

szt.

Wysyłka od:
6,90 zł
DHL PRZEDPŁATA 12.90 zł
DHL POBRANIE 16.90 zł
DHL PARCELSHOP15 zł
PACZKOMATY9.90 zł
PACZKA W RUCHU6.90 zł
POCZTA POLSKA12 zł
Dostępność:
duża
Wiek:  od 3 lat
Wymiary:  aligator ok 16,5 cm

Dlaczego warto kupić tę zabawkę?

Cześć na imię mam Wissper, mieszkam w domku w mieście.To nie jest zwykły  dom, gdyż odpowiednie zakątki,przenoszą mnie w odlegle krainy, gdzie zwierzęta potrzebują mojego wsparcia.Do Świata lodowego przeniosę się z półki lodówki zaraz za pomarańczowym sokiem, z piaskownicy na tyłach naszego ogrodu tylko krok mnie dzieli od... rozległych piasków, bąblująca woda w wannie pozwoli przenieść się mi na szerokie wody a zielony dywan w salonie to transfer na łąki i ziemie uprawne a i są jeszcze bujne lasy tropikalne do których mogę dotrzeć spod własnego łóżka. Moją wierną towarzyszką i przyjaciółką jest figlarna pingwinka Peggy, która lubi sprawiać niespodzianki ale na którą też mogę zawsze liczyć.

Wissper świat wodny zestaw z figurką: Aligator Kev (wysokość 17 cm), deska surfingowa z kółkami i napędem dla Kev’a, strój, kapok, buty dla lalki 23 cm, kanoe z pnia drzewa na kółkach dla lalki 23 cm

Z krokodylem Kev czekają Cię szalone rajdy po krętych rzekach i szerokich jeziorach.Przebierz lalkę w specjalny strój i nałóż kapok.Teraz posadź lalkę Wissper w jej kanoe z pnia drzewa i pokonujcie wysokie fale.Deska surfingowa Kev’a ma napęd sprężynowy.Naciśnij przycisk na głowie Kev’a, a on radośnie otworzy pyszczek. Zestaw nie zawiera lalki.


Kim jest WISSPER?
To 7 - letnia dziewczynka, która nie tylko kocha zwierzęta, ale posiada umiejętność rozumienia i rozmawiania w ich językach. Gdy wypowie magiczne „Sssshhhh…” zaraz przenosi się do krainy zwierzęcia, które akurat potrzebuje jej pomocy. Przy tym gra pięknie na fletni pana (czyli indiańskim flecie drewnianym składającym się z kilku kolorowych piszczałek). Ten instrument pomaga jej w przenoszeniu się w przestrzeni.

Simba Toys Polska jest spółką należącą do niemieckiego koncernu Simba Dickie Group. Grupa Simba & Dickie jest jednym z pięciu największych w Europie producentów i dystrybutorów zabawek takich jak: lalki, samochody, zabawki interaktywne i wiele innych. Naszym priorytetem jest dbanie o wysoką jakość zabawek. Zalety naszych produktów poznały dzieci na całym świecie.

Opinie o zabawce

Napisz opinię

Wissper Świat Wody Ubranko Krokodyl Kev Simba REKLAMA TV + Brelok Gratis

Wissper Świat Wody Ubranko Krokodyl Kev Simba REKLAMA TV + Brelok Gratis

Simba Wissper Świat Wody zestaw  figurka aligatora Kev. Przenieś się wraz z Wissper  na szerokie wody oceanów...