Eichhorn Drewniana Zabawka Edukacyjna z lusterkiem Koraliki


Krótki opis:

Firma Eichhorn przygotowała dla maleńkich rączek. Rozwój dziecka połączony z fantastyczną zabawą! Zabawki są bardzo starannie wykończone oraz poddane odpowiedniej obróbce, tak aby spełniały najwyższe wymogi bezpieczeństwa.


Kod produktu:

3701

Wiekod 12 miesięcy
Wymiary14 x 9 x 14 cm
Indeks:3701

CENA:

19,00 zł brutto.

Wysyłka w 24 godziny
Dostępność: średnia
 • Zapytaj o produkt
 • Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

  Eichhorn Drewniana Zabawka Edukacyjna z lusterkiem Koraliki

  Eichhorn Drewniana Zabawka Edukacyjna z lusterkiem Koraliki

  Firma Eichhorn przygotowała dla maleńkich rączek. Rozwój dziecka połączony z fantastyczną zabawą! Zabawki są bardzo starannie wykończone oraz poddane odpowiedniej obróbce, tak aby spełniały najwyższe wymogi bezpieczeństwa.

  Wypełnij wszystkie poniższe pola:

  * Wymagane pola.

  Producent:

  Firma Eichhorn przygotowała dla maleńkich rączek. Rozwój dziecka połączony z fantastyczną zabawą! Zabawki są bardzo starannie wykończone oraz poddane odpowiedniej obróbce, tak aby spełniały najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Jakość produktu utrzymywana jest na najwyższym poziomie, a wzornictwo i tematyka pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Zabawka stymulująca umiejętności motoryczne dziecka.

  W podstawkę wmontowane jest bezpieczne lusterko. Przeplatanka wyposażona jest w 10 koralików.

  Eichhorn jest firmą należącą do niemieckiego koncernu Simba Dickie Group. Charakteryzuję się bardzo dobrą jakością materiały z jakiego wykonuje zabawki, dbałością o każdy szczegół. Grupa Simba & Dickie jest jednym z pięciu największych w Europie producentów i dystrybutorów zabawek takich jak: lalki, samochody, zabawki interaktywne i wiele innych. Ich priorytetem jest dbanie o wysoką jakość zabawek.

  Wiekod 12 miesięcy
  Wymiary14 x 9 x 14 cm

  Wiek dziecka: Od 2 lat Producent: Simba Dostawa: 24 godziny Wymiary: Przesyłka: mała paczka

  54,00 zł

  Rewelacyjna Drewniana układanka Playme ze zwierzętami składa się z planszy, na której w odpowiednich miejscach należy umieścić zwierzątka.

  39,00 zł

  Proponujemy Państwu drewnianą układankę ze zwierzątkami. Dziecko bawiąc się układanką dopasowuje elementy do pustych miejsc a ułatwione jest to dzięki specjalnym uchwytom.

  11,00 zł

  Układanka przedstawia historię piratów , którzy płynąc na pirackim kutrze próbują dotrzeć do jaskini w której został ukryty skarb .

  19,00 zł

  Bajecznie kolorowe i estetycznie wykonane klocki zachęcą każdego malucha do zabawy. Kupując ten produkt masz pewność, że produkt będzie starannie wykonany i bezpieczny dla Twojego dziecka.

  14,90 zł

  Wspaniała gra zręcznościowa "WĘDKARZ DUŻY" Zadaniem dziecka jest wyłowienie wszystkich rybek za pomocą magnetycznej wędki.

  11,00 zł

  Tradycyjna gra domino składa się z obrazków przedstawiających pojazdy, statki i samoloty.

  13,00 zł

  Układanka drewniana sprawi że dzięki niej twoje dziecko będzie mogło bliżej poznać popularne zwięrzęta.

  26,65 zł

  Układanka składa się z 27 elementów - puzzli - dla każdej cyferki po 3. Dziecko składając razem dwie cyferki oraz wynik uczy się wykonywać proste działania na liczbach.

  9,90 zł

  Układanka zawiera drewnianą tablicę z kształtami bohaterów bajki PLANES oraz postaci do uzupełniania.

  12,00 zł

  Układanka zawiera drewnianą tablicę z kształtami zwierzątek oraz zwierzątkami do uzupełniania.

  39,90 zł

  Układanka zawiera drewnianą tablicę z kształtami bohaterów bajki Kubuś Puchatek oraz postaci do uzupełniania. Zabawka pomaga dziecku poznawać kształty wraz z ulubionymi bohaterami bajki Disney.

  12,00 zł

  Bajecznie kolorowe i estetycznie wykonane kolcki zachęcą każdego malucha do zabawy. Kupując ten produkt masz pewność, że produkt będzie starannie wykonany i bezpieczny dla Twojego dziecka.

  15,00 zł

  Gra straż pożarna myszek już jest! Kto pomoże ugasić pożar? Wyciągnij z domku czerwone, pomarańczowe oraz żółte kuleczki i wciągnij niebieskie! Świetna zabawa! Labirynt magnetyczny straż pożarna to drewniana plansza.

  84,00 zł

  Firma Eichhorn przygotowała dla maleńkich rączek. Rozwój dziecka połączony z fantastyczną zabawą! Zabawki są bardzo starannie wykończone oraz poddane odpowiedniej obróbce, tak aby spełniały najwyższe wymogi bezpieczeństwa.

  19,00 zł

  Tradycyjna zabawka - kolorowe klocki drewniane  w atrakcyjnym i praktycznym wydaniu niemieckiej firmy Eichhorn. Atrakcyjne kolory i różnorodność kształtów pozwolą Twojemu dziecku na rozwinięcie skrzydeł fantazji.

  49,00 zł 53,00 zł

  Eichhorn Princess zapamiętywanka to gra przeznaczona dla dzieci, ich bliskich, przyjaciół i kolegów. Przy jej pomocy dzieci ćwiczą swoją pamięć i umiejętność skupienia.

  22,96 zł

  Atrakcyjne kolory i różnorodność kształtów pozwolą Twojemu dziecku na rozwinięcie skrzydeł fantazji. Drewniane zabawki firmy Eichhorn to bezpieczne i ekologiczne produkty, które posłużą Twoim dzieciom przez wiele lat.

  96,00 zł

  Drewniana arka ze zwierzątkami marki Eichhorn to zestaw, który składa się z 21 elementów. W łodzi znajdują się otwory do których należy dopasować figurki zwierząt przez co dziecko ćwiczy umiejętność koncentracji. Arka zabiera na swój pokład 14 figurek zwierząt i 2 figurki ludzi

  89,00 zł

  Masza i Niedźwiedź to animowany serial, który nawiązuje do popularnej rosyjskiej bajki ludowej opowiadającej o wspólnym życiu zagubionej w lesie niesfornej dziewczynki Maszy i niedźwiedzia w jego leśnym domku.

  27,00 zł

  Produkty Eichhorn to zabawki dla najmłodszych, niezwykle bezpieczne i pozytywnie wpływające na rozwój każdego dziecka. Kreatywne zabawki firmy Eichhorn oferują wspaniałe możliwości rozwoju zarówno wzrokowego jak i manualnego.

  14,00 zł

  Klocki drewniane były od dawna ulubioną zabawą dla dzieci, a szczególnie klocki z których mogą godzinami bawić się. Drewniane zabawki są naturalnym i przyjaznym dla dziecka produktem, a klocki z drewna są bardzo trwałe i odporne na dziecięce różne pomysły.

  21,00 zł

  Układanka drewniana domino w skrzynce. Tradycyjna gra domino składa się z obrazków przedstawiających pojazdy, statki i samoloty. Nauka przez zabawę.

  13,00 zł

  Układanka drewniana sprawi że dzięki niej twoje dziecko będzie mogło bliżej poznać brązowe misie. Rewelacyjna układanka wykonana z drewna. Zestaw to pudełeczko oraz drewniane klocki z wizerunkiem ulubionych misiaków.

  16,00 zł

  Proponujemy Państwu drewnianą układankę ze zwierzątkami. Dziecko bawiąc się układanką dopasowuje elementy do pustych miejsc a ułatwione jest to dzięki specjalnym uchwytom. Układanki wykonane są z naturalnego drewna.

  11,00 zł 15,72 zł -30%

  Drewniane zabawki są świetną alternatywą dla zabawek plastikowych. Wykonane z naturalnych surowców, trwałe, bezpieczne dla dziecka i nieszkodliwe dla środowiska.

  33,00 zł

  Wspaniała zabawka dla maluchów. Nie wymaga żadnych baterii. Dzięki swej prostocie pobudzi wyobraźnie twojego dziecka oraz zapewni świetną zabawę przez długi czas.

  17,00 zł

  Rewelacyjna Drewniana układanka ze zwierzętami składa się z planszy na której w odpowiednich miejscach należy umieścić zwierzątka.

  33,00 zł

  Puzzle składają się z 4 plansz przedstawiających 4 pojazdy: wóz strażacki, szkolny autobus, pociąg oraz samolot.

  12,00 zł

  Rewelacyjna układanka wykonana z drewna. Składa się z 4 plansz przedstawiających zwierzęta: konie, koty, psy i zajączki.

  12,00 zł

  Top