PREZENT NA DZIEŃ DZIECKA!  |  GRA SERSO GRATIS DO ZAMÓWIEŃ ZA MINIMUM 69ZŁ  |  KOD: DD
Kupuj na raty!

Sensoryczna Edukacyjna Tablica Drewniana Manipulacyjna Viga Samolot

Kod produktu: 50673   EAN: 6934510506735

499,00 PLN

Raty już od 13,67 PLN
42 klientów kupiło ten produkt

szt.

Dostępność: duża


Parametry

Wiek:  3 lata +
Płeć:  Chłopiec, Dziewczynka
Wymiary produktu:  180x66x5 cm
Rodzaj produktu:  Tablice edukacyjne
Kolor główny:  niebieski
Materiał wykonania:  Drewno

Opis zabawki

Sensoryczna tablica manipulacyjna od firmy Viga Toys to jedna z czołowych zabawek, która pozwoli dziecku wejść do świata ciekawej i kreatywnej zabawy.
Zapraszamy na pokład samolotu ...
Ta duża drewniana tablica zbudowana została z pięciu paneli a każdy z nich oferuje inny rodzaj aktywności:

 • panel pierwszy znajduje się na nim "koło młyńskie wraz z piłeczkami", które wprawione w ruch wydają dźwięki, obok kolorowa przeplatanka
 • panel drugi oferuje magnetyczną grę, na białej tablicy tor przeszkód. Zadaniem dziecka będzie za pomocą magnetycznej różdżki przymocowanej do planszy przeprowadzić "pionek"na metę wyścigu. Dzięki temu dziecko ma możliwość rozwijać takie umiejętności jak: koncentracja uwagi,analityczne myślenie czy też kreatywność
 • panel trzeci a na nim labirynt z figurami geometrycznymi.Labirynt to jedna z najbardziej lubianych przez dzieci zabawka, w tym przypadku mają one postawiony cel- doprowadzić wszystkie figury w odpowiednie miejsce
 • panel czwarty z zegarem wspomoże zarówno naukę cyferek jak i odmierzanie czasu. Ruchome wskazówki zegara pozwolą zrozumieć czym jest upływ czasu
 • panel piąty z kołami zębatymi, które dziecko może wprowadzić w ruch. To znakomita okazja do doskonalenia sprawności manualnej oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Całość wykonana została z drewna lakierowanego, pomalowana bezpiecznymi dla dziecka farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy. Zabawka została zaprojektowana aby wspierać rozwój motoryczny dziecka. Polecana zabawka wielofunkcyjna w przedszkolach lub miejscach użyteczności publicznej wykonana z drewna bukowego.

Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie,USA dalekiej Australii oraz Japonii.Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji.Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi,producent zadbał o to aby farby,którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.

Dostawa

Na adres:
Kurier DHL:  
15,90 zł
Na adres za pobraniem:
Kurier DHL za pobraniem:  
18 zł
Odbiór w punkcie:
Odbiór osobisty:  
0 zł

Opinie

Ocena 
2021-04-02

Sensoryczna Edukacyjna Tablica

Trochę kosztuje, ale i tak bardzo polecam. Bardzo solidne wykonanie, wiec gdy dziecko podrośnie śmiało można komuś oddać/sprzedać :)

  Ocena 
  2019-01-09

  Sensoryczna Edukacyjna Tablica Drewniana Manipulacyjna Viga Samo

  Dzieciaki w przedszkolu zachwycone, mnóstwo aktywności, szczerze polecam.

   Napisz opinię

   Sensoryczna Edukacyjna Tablica Drewniana Manipulacyjna Viga Samolot

   Sensoryczna Edukacyjna Tablica Drewniana Manipulacyjna Viga Samolot

   Tablica sensoryczna drewniana manipulacyjna cenionego producenta zabawek firmy Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca. Wielofunkcyjny panel z zegarem,labiryntem,kołami zębatymi,"kołem młyńskim". Polecana zabawka do przedszkoli,żłobków.

   Zobacz także