Trampoliny Berg to propozycja dla dzieci, które są w ciągłym ruchu i nieustannie rozpiera je energia. Skakanie na świeżym powietrzu sprawi, że maluchy dotlenią się, poprawią kondycję oraz rozładują nadmiar energii. Szeroka oferta trampolin Berg gwarantuje, że znajdzie się wśród niej zarówno coś dla mniejszych, jak i większych dzieci. Wszystkie trampoliny posiadają niezbędne zabezpieczenia i odpowiednią konstrukcję, dzięki czemu zapewniają nie tylko wyjątkową, ale przede wszystkim bezpieczną zabawę. Trampoliny to doskonałe uzupełnienie placu zabaw w ogrodzie czy na podwórku. Pomimo że są to urządzenia w pełni bezpieczne, należy zadbać o to, by dzieci korzystały z nich pod czujnym okiem osób dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą trampolin dla dzieci. Gorąco polecamy!

Polecane trampoliny i akcesoria

Seria TalentTechnologia Berg AirFlow

Wyższe skoki to lepsza zabawa! Firma Berg opracowała specjalną technikę AirFlow, aby umożliwić Ci wykonywanie wyższych skoków. Mata wykonana w technologii AirFlow zapewnia dwukrotnie większe przenikanie powietrza w porównianiu ze standardową matą. Dobry przepływ powietrza powoduje mniejszy opór podczas skakania, dlatego możesz wykonywać wyższe skoki.

Seria FavoritSprężyny TwinSpring Gold

Sprężyny to ważny element każdej trampoliny. Ich konstrukcja i ułożenie ma ogromny wpływ na powierzchnię, w której można wykonywać najlepsze skoki. Ta powierzchnia jest znacznie większa na trampolinie wyposażonej w sprężyny TwinSpring Gold niż na trampolinie wyposażonej w sprężyny GoldSpring Solo i dlatego jest bezpieczniejsza.

Seria Champion

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej lekcji Akademii Berg - jak bezpiecznie korzystać z trampoliny.

W tym filmie pokazane są zasady bezpiecznego używania trampolin Berg, a także podstawowe rodzaje skoków, oraz poprawne ich wykonywanie.

1. Nigdy nie zapominaj o rozgrzewce! Dzięki niej, Twoje mięśnie będą przygotowane do wysiłku i unikniesz kontuzji.

2. Należy pamiętać, żeby nigdy nie upadać na wyciągnięte przed siebie ręce - grozi to urazem.

Jeśli chcesz wykonywać tricki na trampolinie, to w tym filmie poznasz pierwsze rodzaje zaawansowanych skoków, które szczegółowo zostały omówione w następnych filmikach z serii Akademia Berg.

Ciekawostka:

Według NASA (National Aeronautics and Space Administration) trampolining jest o 68% skuteczniejszy niż jogging.

W drugim filmie z serii Akademia Berg poznajemy trick "Belly Jump"

Sztuczka polega na ułożeniu się w powietrzu do pozycji deski, odbiciu się płasko całym ciałem, by następnie powrócić do pozycji wyjściowej. Należy pamiętać o prawidłowym ułożeniu rąk - to przedstawione na filmiku chroni twarz, oraz zapewnia równomiernie rozłożone siły przy upadku na matę.

Pamiętaj, by nigdy nie rozpoczynać zabawy na trampolinie bez rozgrzewki! Nierozgrzane mięśnie są narażone na kontuzje.

Ciekawostka:

Trampolining zwiększa ilość tlenu we krwi, która powiększa naczynia krwionośne i poprawia krążenie krwi. Poprawiona cyrkulacja pomaga w zrelaksowaniu się.