PREZENT NA DZIEŃ DZIECKA!  |  GRA SERSO GRATIS DO ZAMÓWIEŃ ZA MINIMUM 69ZŁ  |  KOD: DD
Kupuj na raty!

Wolnostojąca Tablica Naukowa Kreatywna STEM Masterkidz 166 x 125

Kod produktu: ME09548   EAN: 6955920009548

3 999,00 PLN

Raty już od 109,56 PLN
18 klientów kupiło ten produkt

szt.

Dostępność: średnia


Parametry

Wiek:  3 lata +
Płeć:  Chłopiec, Dziewczynka
Wymiary produktu:  70 kg.
Wymiary opakowania:  41,5x41,5x23 (cm) + 41,5x41,5x33,5 (cm) + 181x117,5x12,5 (cm)
Waga produktu :  214.6 x 58.4 x 102.9 (cm).
Materiał wykonania:  Drewno

Opis zabawki

Wolnostojąca Tablica STEM to wspaniały panel edukacyjno-naukowe, który za pomocą kółek w łatwy sposób można przemieszczać. Dzięki tej Tablicy maluch poznaje świat mechanizmów, fizyki, matematyki oraz wielu innych ciekawych rzeczy. Dedykowane kołeczki, a także kolorowe elementy umożliwiają Twojemu dziecku na stworzenie niepowtarzalnych konstrukcji oraz wspaniałych wzorów.

Elementy do tablicy (do kupienia osobno):

 • Kolorowe kołeczki
 • Kolorowe kryształki
 • Kolorowe sznurki do łączenia z kołeczkami
 • Kolorowe śrubki
 • Figury geometryczne
 • Koła zębate i łańcuchy
 • Tablice magnetyczne (suchościeralne, kredowe, drewniane)
 • Zestaw z pompą do budowania systemów rurowych

Dziecko może użyć specjalnych, dedykowanych narzędzi, by wkręcać śrubki oraz nauczyć się prawidłowego używania wkrętarki, śrubokrętów, czy kluczy. Konstruując razem skomplikowane mechanizmy, maluch pozna zasadę działania kół zębatych. Z kolei zestaw z rurami i pompą nauczy dziecko o grawitacji oraz podstaw hydrauliki.

Zabawki Masterkidz to wysokiej jakości, trwałe i bezpieczne drewniane zabawki edukacyjne. Zaprojektowane i dostosowane do różnego etapu rozwoju dzieci. Twórcza, pełna przygód i elementów edukacyjnych zabawa - to główne zalety zabawek tej marki. Nieocenione wsparcie przy metodzie Montessori. Najlepszy wybór do domu, przedszkola, hotelu czy restauracji. Stwórz perfekcyjny kącik zabaw, lub wielkoformatową ścianę edukacyjną. W ofercie tablice naścienne i mobilne. Stoliki podświetlane, panele do zabaw z farbami. Tematyczne moduły edukacyjne i wiele innych. Niesamowita ilość akcesoriów i nieskończone możliwości kreatywnej zabawy.

Dostawa

Na adres:
Kurier DHL:  
120 zł
Na adres za pobraniem:
Kurier DHL za pobraniem:  
150 zł
Odbiór w punkcie:
Odbiór osobisty:  
0 zł

Sprawdź inne propozycje masterkidz

Opinie

Ocena 
2020-01-14

Wolnostojąca Tablica Naukowa Kreatywna STEM Masterkidz 166 x 125

Jedna z najlepszych pomocy edukacyjnych jakie mieliśmy. Idealnie sprawdza się u Nas. Wygodny system przesuwny sprawiał, że rozwiązaliśmy problem z braku miejsca. Bardzo ciekawy system. Jesteśmy zadowoleni, a dzieci szczęśliwe.

  Ocena 
  2020-01-10

  Wolnostojąca Tablica Naukowa Kreatywna STEM Masterkidz 166 x 125

  Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Tablica wygląda w rzeczywistości lepiej niż na zdjęciu. Doskonała jakość i pomysłowość elementów jakiej jeszcze nie było.

   Napisz opinię

   Wolnostojąca Tablica Naukowa Kreatywna STEM Masterkidz 166 x 125

   Wolnostojąca Tablica Naukowa Kreatywna STEM Masterkidz 166 x 125

   Dzięki Tablicy Wolnostojącej STEM Masterkidz, Twoje dziecko będzie mogło zabrać swoją ulubioną kreatywną zabawę gdziekolwiek zechce. Przy pomocy dedykowanych kołeczków, śrubek, sznurków oraz innych wspaniałych elementów, maluch stworzy przepiękne wzory. Zestawy do tworzenia systemów rurowych i mechanizmów wykorzystujących koła zębate nauczą z kolei Twoją pociechę funkcjonowania tego typu maszyn.

   Do tej zabawki pasują

   Zabawka sensoryczna edukacyjna dla dzieci, przepiękne obrazki na tablicy ściennej Masterkidz STEM można tworzyć nie tylko za pomocą zwykłych kołeczków i śrubek. Kolejną z możliwości jest przeplatanie i sznurowanie. Zamontuj w tablicy kołeczki, a następnie przeplataj między nimi kolorowe sznurki, które znajdują się w zestawie.
   299,00 PLN
   Tablica edukacyjna Nauka o Przyciąganiu Magnetycznym ma za zadanie pomóc zrozumieć dziecku na czym polega pole magnetyczne, zjawisko odpychania i przyciągania biegunów, które materiały są przyciągane przez magnes, ale przede wszystkim ma uczyć po przez zabawę. Dzięki niej Twoje dziecko wejdzie w świat fizyki w lekki i przyjemny sposób.
   639,00 PLN
   Kolorowe kołeczki Masterkidz, pozwalają stworzyć niezapomniane konstrukcje. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia, więc puść jej wodze i stwórz coś pięknego!
   619,00 PLN

   Zobacz także