WAKACYJNY PREZENT!  |  DO ZAMÓWIEŃ ZA MINIMUM 129 ZŁ WIADERKO Z LODAMI DO PIASKU GRATIS!  |  KOD: WIADERKO!

Viga Toys

Viga została zarejestrowana w 2003 roku a jej celem jest oferowanie dzieciom na całym świecie wysokiej jakości zabawek dla dzieci wykonanych z drewna. Założyciele firmy zwrócili uwagę na związek pomiędzy zabawą i nauką, dlatego też zabawki Viga ukierunkowane zostały ku edukacji od najmłodszych lat. Wszystkie zabawki Viga są zgodne z europejską normą bezpieczeństwa EN71, amerykańską normą bezpieczeństwa ASTM oraz brytyjskim standardem GB6675.
BEZPIECZNE
NATURALNE
EDUKACYJNE
ZABAWNE

Oznaczenia zabawek


Wiemy jak ważna jest edukacja poprzez zabawę. Zabawki Viga Toys przeznaczone są nie tylko do zabawy ale także do nauki i edukacji. Każda z tych zabawek posiada odpowiednie oznaczenie, które informuje o konkretnej dziedzinie nauki lub o dodatkowych aspektach wspierających rozwój Twojego dziecka. Oznaczenia te znajdują się przy każdym produkcie w katalogu oraz na opakowaniu zabawki.
Rozumowanie
Zdolności manualne
Symbolika
Tolerancja
Kształty
Dźwięk
Estetyka
Uczucia
Nauka alfabetu
Magnetyczna
Kolory
Liczenie
Czytanie
Stymulacja dotyku
Wyobraźnia
Zdolności społeczne
Koordynacja ruchowa
Odgrywanie ról
Stymulacja słuchu
Sprawność fizyczna

Edukacyjne

"Wybierając zabawki Viga do swojej placówki lub domu oszczędzacie nie tylko pieniądze, ponieważ zabawki są wykonane z wysokiej jakości materiałów i posłużą przez długi czas, nie zużywając się tak szybko jak zabawki z innych – mniej trwałych materiałów. Niebanalne rozwiązania w kącikach tematycznych pobudzają wyobraźnię. Używanie zabawek drewnianych wspiera też postawę ekologiczną.

Dzięki temu, że kąciki tematyczne zawierają dużą ilość elementów, może przy nich bawić się większa liczba dzieci. A im więcej dzieci przy zabawie, tym więcej pomysłów, śmiechu i radości. Dzieci chętniej przyswajają konkretną wiedzę poprzez zabawę." - dowiedz się więcej na temat zabawek VIGA: KĄCIKI ZABAW VIGA TOYS