O marce Berg

BERG to holenderska firma, która od ponad trzydziestu lat bazuje na dwóch filarach: tradycji i innowacji. Za swoją misję uważa podtrzymywanie i rozwijanie talentu wynalazczego oraz ducha pionierstwa,tak aby w procesie opracowywania i produkcji wygląd zewnętrzny oraz jakość techniczna pozwalały osiągnąć solidność wykonania i ponadczasową oryginalność. Zdaniem firmy, idealny pojazd dziecięcy powinien zapewniać nie tylko wielostronne możliwości zabawy, ale także umożliwiać zdrowy rozwój fizyczny dziecka i możliwie jak najdłuższe korzystanie z zabawki.

Zespół doświadczonych projektantów i inżynierów codziennie pracuje nad aktualizacją i ulepszaniem produktów. Czym kieruje się BERG? – nowoczesna technologia, wysokiej jakości materiały, ergonomia, bezpieczeństwo, łatwość użytkowania i trwałość. Dzięki temu każdy nowy model pojazdu czy też trampoliny, zyskuje nowe funkcjonalności i rozwiązania, dające wiele satysfakcji zarówno dzieciom jak i dorosłym.


Wszystkie produkty są projektowane przez specjalistów w firmie BERG.
Po opracowaniu prototypu i szeroko zakrojonych testach, nowy gokart lub trampolina wchodzi do produkcji.

Gokarty i akcesoria objęte promocją

Bezpieczeństo przede wszystkim

Rodzice nie powinni martwić się o bezpieczeństwo zabawek jakimi bawią się ich dzieci, a dzieci powinny cieszyć się beztroską i nieskrępowaną zabawą. Właśnie dlatego bezpieczeństwo jest stale brane pod uwagę – od najwcześniejszego etapu rozwoju każdego produktu. BERG przeprowadza wewnętrzne kontrole jakości gokartów i trampolin – również w ekstremalnych warunkach. Oprócz wewnętrznych testów, BERG przekazuje swoje produkty do niezależnych organów kontroli jakości. W wyniku testów produkty są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami i przepisami.

Co wyróżnia trampoliny Berg na tle innych producentów? Po pierwsze producent przeprowadza niezależne testy TUV, Intertek i AiB Vincotte oraz testuje odporność materiałów od warunków pogodowych. Krawędzie są idealnie dopasowane do maty, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort skakania, a materiał z którego są wykonane jest odporny na promieniowanie UV i przemakanie. Konstrukcja jest jeszcze bardziej stabilna dzięki wzmocnieniu spawów ramy oraz zastosowaniu stalowych połączeń, które są zdecydowanie mocniejsze od plastikowych. Wszystkie stalowe elementy są odporne na korozję dzięki zewnętrznej i wewnętrznej powłoce z cynku.

Trampoliny i akcesoria objęte promocją